Kijk onze webinars terug
Onze experts beantwoorden vragen over de nieuwe regels voor pensioen.
Informatie over wat de veranderingen betekenen voor uw pensioen bij PNO Media
Mensen worden steeds ouder en genieten langer van hun pensioen. Ook wisselen ze vaker van baan, gaan een tijdje parttime werken of beginnen voor zichzelf. Het huidige pensioenstelsel past daardoor steeds minder goed bij hoe we in Nederland werken en leven.
Daar komt verandering in met de overstap van een collectief naar een persoonlijk pensioen, waarmee we weer jaren vooruit kunnen.
PNO Media gaat naar verwachting op 1 januari 2027 over op de nieuwe pensioenregeling. Dat lijkt misschien nog ver weg, maar in de aanloop naar dat moment gebeurt er van alles. Er verandert veel, maar er blijft ook veel hetzelfde.
Onze experts beantwoorden vragen over de nieuwe regels voor pensioen.
In de aanloop naar de nieuwe pensioenregels per 1 januari 2027 organiseren we voor werknemers die nu de premieregeling PNO DC Life Cycle of PNO Pensioen Op Maat hebben een online vragenuur. De sessie vindt plaats op donderdag 16 april om 11.00 uur.