Nieuwsbrieven en socials
Via onze e-nieuwsbrieven en social media delen we regelmatig informatie over de overstap naar het nieuwe stelsel en wat dat betekent voor uw werknemers. Aanmelden voor de maandelijkse nieuwsbrief kan via MijnPNO.
Dat het pensioen van uw medewerkers per 1 januari 2027 gaat veranderen, weten uw medewerkers waarschijnlijk wel. Maar wat dat precies voor hen betekent, wellicht niet. Als werkgever bent u hiervoor in veel gevallen het eerste aanspreekpunt. Hoe dichter we bij de overstap komen, hoe meer vragen daar over zullen komen.
Om u te helpen bij uw communicatie over de nieuwe pensioenregels vindt u hieronder een overzicht van de communicatiemiddelen die wij zelf hiervoor hebben ontwikkeld. Ook vindt u er een infographic en QR-code die u kunt gebruiken in uw eigen uitingen. Heeft u specifieke wensen? Laat het ons weten! Mail ons via dit e-mailadres. Wij staan klaar om u daarbij te ondersteunen.
In onze tijdlijn ziet u wat belangrijke momenten zijn om te communiceren.
Via onze e-nieuwsbrieven en social media delen we regelmatig informatie over de overstap naar het nieuwe stelsel en wat dat betekent voor uw werknemers. Aanmelden voor de maandelijkse nieuwsbrief kan via MijnPNO.
We maken het u graag gemakkelijk! Zo hebben we een infographic. gemaakt, die op een toegankelijk wijze uitlegt wat er verandert. Deel deze infographic via uw eigen kanalen. Heeft u specifieke wensen? Geef dit aan ons door, wij helpen u graag.
Eind 2026 ontvangen uw werknemers een overzicht met een berekening van hun te verwachten pensioen na 1 januari 2027. In het eerste kwartaal van 2027 ontvangen zij de definitieve bedragen. Deze brieven staan tegen die tijd in MijnPNO.
Begin oktober vonden 2 webinars plaats rondom de nieuwe pensioenregels. Een voor gepensioneerden en gewezen deelnemers en een voor mensen die pensioen bij ons opbouwen. U kunt de webinars hier terugkijken.
Nu de overstap naar het nieuwe pensioenstelsel dichterbij komt, begrijpen we dat medewerkers meer vragen hebben. Daarom komen wij graag bij u op locatie om een presentatie te geven, zodat u veel medewerkers tegelijk kunt informeren. Neem gerust contact met ons op.
Op onze pagina met veelgestelde vragen kunt u alvast de antwoorden vinden op veelvoorkomende vragen over de nieuwe pensioenregels. Staat uw vraag er niet bij? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag.
Zijn uw medewerkers nog niet zo bekend met alle pensioenbegrippen? Dat kunnen wij ons goed voorstellen. Daarom hebben wij hier alvast vele begrippen voor hen uitgelegd. Handig!
Ook op andere websites vindt u informatie over het nieuwe pensioen, zoals op deze website van de overheid. Op mijnpensioenoverzicht.nl kunnen medewerkers zien waar zij nog meer pensioen hebben opgebouwd.
Informatie voor werknemers over de nieuwe regels voor pensioen vindt u op onze themawebsite. Gebruik de QR-code van de themawebsite voor uw eigen communicatiemiddelen,
Download de QR-code
Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Neem dan contact met ons op. Wij helpen u graag.
Wat gebeurt er met uw pensioen als u gaat scheiden? Maar weinig mensen weten hoe een pensioenverdeling werkt na een …
Bekijk berichtAOW-leeftijd vastgesteld voor mensen uit 1964 Het ministerie van Sociale Zaken heeft onlangs de AOW-leeftijd …
Bekijk berichtUw pensioen gaat per 1 januari 2026 omhoog met 1,58%. Zo groeit uw pensioen gedeeltelijk …
Bekijk berichtPensioen3daagse bij PNO Media Op 11, 12 en 13 november vond de jaarlijkse Pensioen3daagse plaats. …
Bekijk bericht