Vragenuur nieuw pensioen werkgevers

We kunnen ons goed voorstellen dat u in aanloop naar de overstap naar de nieuwe pensioenregels per 1 januari 2027 wilt weten wat er precies voor u verandert. Daarom organiseren wij in het jaar voor de overstap online vragenuurtjes. Tijdens deze Teams-meetings legt een pensioenexpert een specifiek onderwerp aan u uit. Ook is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Zodra de data en onderwerpen voor de vragenuren voor het najaar van 2026 bekend zijn, delen we die op deze pagina.

Archief vragenuren

Donderdag 26 maart vond het vragenuur solidaire premieregeling (SPR) plaats. Marijn Timmerman vertelde tijdens deze sessie aan 35 werkgevers die in het nieuwe stelsel een solidaire premieregeling krijgen wat de premieregeling inhoudt. Ook was er gelegenheid tot het stellen van vragen.

Download presentatie vragenuur SPR

Donderdag 7 mei vond het vragenuur flexibele premieregeling (FPR) plaats. Ben van den Broek vertelde tijdens deze sessie aan een kleine 10 werkgevers wat de flexibele premieregeling inhoudt. Ook konden de aanwezigen vragen stellen.

Download presentatie vragenuur FPR

Op donderdag 25 juni organiseerden wij het vragenuur upa. Martijn de Vlaming vertelde tijdens deze presentatie meer over de Uniforme Pensioen Aangifte (UPA). Deze sessie was speciaal voor werkgevers die een middelloonregeling hebben en onder de nieuwe regels voor pensioen een solidaire premieregeling krijgen en nog niet over zijn op UPA.

 Download presentatie vragenuur UPA

Het laatste nieuws

Samenvatting jaarverslag 2025 PNO Media

Actueel woensdag 1 juli 2026

2025 stond voor PNO Media volledig in het teken van de voorbereidingen op de overstap naar de nieuwe regels voor

Bekijk bericht

Verandering vraagt om aandacht én samenwerking

Actueel Werkgever maandag 29 juni 2026

André Snellen (59) is voorzitter van het fondsbestuur van PNO Media. Daarnaast is hij directeur

Bekijk bericht

Yvonne den Bakker nieuwe voorzitter uitvoerend bestuur

Actueel dinsdag 16 juni 2026

Per 1 juli verwelkomt PNO Media Yvonne den Bakker als nieuwe voorzitter van het uitvoerend

Bekijk bericht

Wat vindt u van PNO Media?

Actueel Opinie vrijdag 12 juni 2026

We willen graag weten wat u van onze service en communicatie vindt. Zodat we weten

Bekijk bericht