Bel ons op: 035 702 34 56

Webinar voor adviseurs

PNO heeft afgelopen tijd verschillende presentaties gegeven aan pensioenspecialisten. Op deze pagina kunt u een paar webinars terug kijken.

Onderaan deze pagina onder 'Bestanden' kunt u alle presentaties downloaden.

Zodra wij weer een webinar gaan organiseren, zullen wij dat op deze pagina aankondigen.

Webinar terugkijken

Bij Pensioenfonds PNO Media, hét fonds voor iedereen in de digitale en creatieve sector, hebben werkgevers de keuze uit de solidaire premieregeling (SPR) en de flexibele premieregeling (FPR).
Op 28 mei 2024 organiseerden wij een webinar over de solidaire premieregeling (SPR). Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.


In maart 2023 organiseerden wij een webinar over de solidariteitsreserve. Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.

Heeft u vragen?

Wilt u weten wat wij kunnen betekenen voor uw klanten of wilt u een offerte aanvragen? Wij helpen u graag. Neem gerust contact met ons op en maak een afspraak om alle mogelijkheden te bespreken. 

Het laatste nieuws

Gemiddelde pensioenleeftijd loopt op

Actueel woensdag 7 mei 2025

De gemiddelde leeftijd waarop Nederlanders ervoor kiezen met pensioen te gaan, was vorig jaar 66 jaar en 1 maand. Dat …

Bekijk bericht

Parttime werken en pensioen: wat betekent dat voor u?

Pensioentips dinsdag 29 april 2025

Steeds meer mensen kiezen ervoor om parttime te werken. Bijvoorbeeld om meer tijd te hebben …

Bekijk bericht

Pensioenreferendum is geen goed idee

Actueel maandag 28 april 2025

Het houden van een referendum onder deelnemers over het invaren van pensioenaanspraken en -rechten zoals …

Bekijk bericht

Misverstanden over het nieuwe pensioenstelsel – hoe zit het écht?

Opinie dinsdag 8 april 2025

Misschien heeft u in de krant of op tv iets gehoord over het nieuwe pensioenstelsel. …

Bekijk bericht