Bel ons op: 035 702 34 56

Webinar voor adviseurs

PNO heeft afgelopen tijd verschillende presentaties gegeven aan pensioenspecialisten. Op deze pagina kunt u een paar webinars terug kijken.

Onderaan deze pagina onder 'Bestanden' kunt u alle presentaties downloaden.

Zodra wij weer een webinar gaan organiseren, zullen wij dat op deze pagina aankondigen.

Webinar terugkijken

Bij Pensioenfonds PNO Media, hét fonds voor iedereen in de digitale en creatieve sector, hebben werkgevers de keuze uit de solidaire premieregeling (SPR) en de flexibele premieregeling (FPR).
Op 28 mei 2024 organiseerden wij een webinar over de solidaire premieregeling (SPR). Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.


In maart 2023 organiseerden wij een webinar over de solidariteitsreserve. Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.

Heeft u vragen?

Wilt u weten wat wij kunnen betekenen voor uw klanten of wilt u een offerte aanvragen? Wij helpen u graag. Neem gerust contact met ons op en maak een afspraak om alle mogelijkheden te bespreken. 

Het laatste nieuws

Samenvatting jaarverslag 2025 PNO Media

Actueel woensdag 1 juli 2026

2025 stond voor PNO Media volledig in het teken van de voorbereidingen op de overstap naar de nieuwe regels voor

Bekijk bericht

Verandering vraagt om aandacht én samenwerking

Actueel Werkgever maandag 29 juni 2026

André Snellen (59) is voorzitter van het fondsbestuur van PNO Media. Daarnaast is hij directeur

Bekijk bericht

Yvonne den Bakker nieuwe voorzitter uitvoerend bestuur

Actueel dinsdag 16 juni 2026

Per 1 juli verwelkomt PNO Media Yvonne den Bakker als nieuwe voorzitter van het uitvoerend

Bekijk bericht

Wat vindt u van PNO Media?

Actueel Opinie vrijdag 12 juni 2026

We willen graag weten wat u van onze service en communicatie vindt. Zodat we weten

Bekijk bericht