Webinar voor adviseurs
Flexibele én solidaire premieregeling
Binnenkort organiseren wij een webinar waarin wij u meenemen in de details van onze flexibele premieregeling. Daarnaast geven we een onderbouwing van een aantal keuzes die we voor deze regeling hebben gemaakt. Onze solidaire premieregeling staat nog in de steigers, maar krijgt steeds meer vorm. We geven u een update over de voortgang en welke mogelijkheden de solidaire premieregeling u en uw relaties te bieden heeft.
Zodra de datum voor het webinar bekend is, kunt u zich op deze pagina daarvoor aanmelden.
Presentatie
Hieronder kunt u ons vorige webinar over de solidariteitsreserve terugkijken. Ook kunt u onderaan deze pagina onder 'Bestanden' diverse eerdere presentaties voor adviseurs downloaden.
Heeft u vragen?
Wilt u weten wat wij kunnen betekenen voor uw klanten of wilt u een offerte aanvragen? Wij helpen u graag. Neem gerust contact met ons op en maak een afspraak om alle mogelijkheden te bespreken.