Bel ons op: 035 702 34 56

Webinar voor adviseurs

PNO heeft afgelopen tijd verschillende presentaties gegeven aan pensioenspecialisten. Op deze pagina kunt u een paar webinars terug kijken.

Onderaan deze pagina onder 'Bestanden' kunt u alle presentaties downloaden.

Zodra wij weer een webinar gaan organiseren, zullen wij dat op deze pagina aankondigen.

Webinar terugkijken

Bij Pensioenfonds PNO Media, hét fonds voor iedereen in de digitale en creatieve sector, hebben werkgevers de keuze uit de solidaire premieregeling (SPR) en de flexibele premieregeling (FPR).
Op 28 mei 2024 organiseerden wij een webinar over de solidaire premieregeling (SPR). Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.


In maart 2023 organiseerden wij een webinar over de solidariteitsreserve. Deze kunt u hier terugkijken en onderaan deze pagina kunt u de presentatie downloaden.

Heeft u vragen?

Wilt u weten wat wij kunnen betekenen voor uw klanten of wilt u een offerte aanvragen? Wij helpen u graag. Neem gerust contact met ons op en maak een afspraak om alle mogelijkheden te bespreken. 

Het laatste nieuws

Let op: er zijn phishingmails pensioenopbouw in omloop

Actueel woensdag 28 januari 2026

Per 1 januari 2027 stapt PNO Media over naar de nieuwe pensioenregels. In de aanloop daarnaar toe, zullen we u …

Bekijk bericht

Meer beleggingsrisico voor jongeren, meer zekerheid voor ouderen

Actueel Beleggen dinsdag 27 januari 2026

In het nieuwe pensioenstelsel verandert de manier waarop PNO Media uw pensioen belegt. In plaats …

Bekijk bericht

De natuur én uw pensioen laten bloeien en groeien

Actueel maandag 26 januari 2026

Een goed pensioen vraagt om slimme keuzes voor de lange termijn. Daarom kijkt PNO Media …

Bekijk bericht

Dekkingsgraad december 129,3%

Actueel Financieel donderdag 15 januari 2026

PNO Media had eind december een actuele dekkingsgraad van 129,3% en een beleidsdekkingsgraad van 122,5%.

Bekijk bericht