Bel ons op: 035 702 34 56

Ik ben aangesloten

U bent als werkgever aangesloten bij PNO Media, het bedrijfstakpensioenfonds voor iedereen in de creatieve en digitale sector. Dat is goed nieuws. We doen er alles aan om het pensioen van uw medewerkers eenvoudig en overzichtelijk te houden. 

Uw medewerkers bouwen pensioen op en zijn verzekerd van inkomen bij arbeidsongeschiktheid of overlijden. U bent het eerste aanspreekpunt voor uw medewerkers met vragen over pensioen. Daar helpt PNO Media u graag bij.

We behoren tot de grotere pensioenfondsen van Nederland. PNO Media is een organisatie zónder winstoogmerk. De ingelegde premie en het behaalde rendement dat we ermee behalen komt maximaal ten gunste van het pensioen van uw medewerkers.

Lees meer over onze dienstverlening en over het doorgeven van mutaties van uw medewerkers.

Afbeelding 1: Beeld en Geluid, Hilversum
Afbeelding 2: LantarenVenster, Rotterdam

Het laatste nieuws

Een goed pensioen. Mét compensatie indien nodig

Actueel donderdag 25 september 2025

Op 1 januari 2027 stapt PNO Media over op de regels van het nieuwe pensioenstelsel. Op dat moment zetten we …

Bekijk bericht

Dekkingsgraad augustus 124,8%

Financieel vrijdag 12 september 2025

PNO Media had eind augustus een actuele dekkingsgraad van 124,8% en een beleidsdekkingsgraad van 118,7%.

Bekijk bericht

Wat zeggen politieke partijen over pensioen en AOW?

Actueel donderdag 11 september 2025

Er staan twee belangrijke politieke gebeurtenissen voor de deur: Prinsjesdag en de Tweede Kamerverkiezingen op …

Bekijk bericht

Welke keuzes kunt u maken voor uw pensioen? 

Pensioentips Actueel donderdag 4 september 2025

Met pensioen gaan is een belangrijk moment in uw leven. Bij PNO Media heeft u …

Bekijk bericht