Bel ons op: 035 702 34 56

Ik ben aangesloten

U bent als werkgever aangesloten bij PNO Media, het bedrijfstakpensioenfonds voor iedereen in de creatieve en digitale sector. Dat is goed nieuws. We doen er alles aan om het pensioen van uw medewerkers eenvoudig en overzichtelijk te houden. 

Uw medewerkers bouwen pensioen op en zijn verzekerd van inkomen bij arbeidsongeschiktheid of overlijden. U bent het eerste aanspreekpunt voor uw medewerkers met vragen over pensioen. Daar helpt PNO Media u graag bij.

We behoren tot de grotere pensioenfondsen van Nederland. PNO Media is een organisatie zónder winstoogmerk. De ingelegde premie en het behaalde rendement dat we ermee behalen komt maximaal ten gunste van het pensioen van uw medewerkers.

Lees meer over onze dienstverlening en over het doorgeven van mutaties van uw medewerkers.

Afbeelding 1: Beeld en Geluid, Hilversum
Afbeelding 2: LantarenVenster, Rotterdam

Het laatste nieuws

Check uw uniform pensioenoverzicht dit jaar extra goed

Actueel woensdag 6 mei 2026

Deze maand wordt het uniform pensioenoverzicht (UPO) verstuurd aan iedereen die bij ons pensioen opbouwt of al pensioen ontvangt. Het

Bekijk bericht

Waar moet u op letten als u uit dienst gaat?

Actueel maandag 4 mei 2026

Gaat u dit jaar uit dienst en bouwt u pensioen op bij PNO Media? Dan

Bekijk bericht

Investeren in duurzame projecten én een goed pensioen

Actueel Beleggen vrijdag 1 mei 2026

De energietransitie vraagt om grote investeringen. Denk aan zonne- en windparken, energieopslag en slimme energienetwerken.

Bekijk bericht

‘Heeft minder werken gevolgen voor mijn compensatie?’

Actueel donderdag 16 april 2026

Francien Schatborn (56) werkt sinds 1995 als eerste altviolist bij het Radio Filharmonisch Orkest in

Bekijk bericht