Bel ons op: 035 702 34 56

Werkgevers aan het woord

PNO Media is een bedrijfstakpensioenfonds voor iedereen in de creatieve en digitale sector. Veel werkgevers in deze sector, maar ook in bijvoorbeeld de sector Kartonnage en Flexibele Verpakkingen, gingen u al voor en hebben zich bij ons aangesloten voor een goed pensioen voor hun medewerkers.

Wilt u weten hoe het is om bij PNO Media aangesloten te zijn? Lees dan de ervaringen van deze werkgevers: 

Stichting Omroep Muziek

Branchevereniging Esports Nederland

Top Format

Contact

Heeft u interesse om u aan te sluiten of wilt u een offerte aanvragen? Neem contact met ons op en maak een afspraak om alle mogelijkheden te bespreken.

Contact

Het laatste nieuws

Yvonne den Bakker nieuwe voorzitter uitvoerend bestuur

Actueel dinsdag 16 juni 2026

Per 1 juli verwelkomt PNO Media Yvonne den Bakker als nieuwe voorzitter van het uitvoerend bestuur. Zij volgt José Schenkel

Bekijk bericht

Wat vindt u van PNO Media?

Actueel Opinie vrijdag 12 juni 2026

We willen graag weten wat u van onze service en communicatie vindt. Zodat we weten

Bekijk bericht

WvM zoekt betrokken werkgevers voor bestuur en het VO

Actueel donderdag 11 juni 2026

De werkgeversvereniging voor de media (WvM) is op zoek naar werkgevers die willen bijdragen aan

Bekijk bericht

Het VO: onafhankelijk en namens u

Actueel Verantwoordingsorgaan donderdag 11 juni 2026

Hoe weet u als (ex-) werkende, gepensioneerde of werkgever dat het bestuur van uw pensioenfonds het goed

Bekijk bericht