Bel ons op: 035 702 34 56

Netto Pensioenregeling

Let op: PNO Netto Pensioenregeling wordt niet meer gefaciliteerd

Vanaf 2026 biedt PNO Media - in aanloop naar het nieuwe pensioenstelsel - de PNO Netto Pensioenregeling NIET meer aan. Werkgevers en werknemers kunnen dus niet meer besluiten er gebruik van te maken. Alle werkgevers die de PNO Netto Pensioenregeling aanboden aan hun medewerkers zijn hier tijdig over geïnformeerd. Alle deelnemers die deze regeling hadden bij PNO Media zijn eveneens tijdig geïnformeerd over het stopzetten van deze regeling. 

In de downloads onderaan deze pagina (onder 'Bestanden') vindt u een FAQ met de veelgestelde vragen hierover.

Wat was de PNO Netto Pensioenregeling?

De PNO Netto Pensioenregeling was een vrijwiliige pensioenregeling voor werknemers met een (voltijd) jaarsalaris boven € 137.800, bedoeld om extra partner- en wezenpensioen te verzekeren en een pensioenkapitaal op te bouwen voor extra ouderdomspensioen. De werknemer kon zelf kiezen om hier gebruik van te maken. Wilt u nog teruglezen wat deze regeling inhield, bijvoorbeeld om deze te vergelijken met uw nieuwe netto pensioenregeling elders? In de downloads onderaan deze pagina (onder 'Bestanden) kunt u nog wel de (oude) brochure van de PNO Netto Pensioenregeling vinden. 

Overzicht pensioenregelingen

Wilt u weten welke pensioenregelingen wij nog wel aanbieden? Lees meer over ons uitgebreide en complete aanbod pensioenregelingen

Brochure

Wilt u meer lezen over onze voormalige PNO Netto Pensioenregeling, download dan onze brochure.
Let op: dit is een oude brochure. Wij faciliteren deze regeling niet meer. 

Brochure PNO Netto Pensioenregeling

Contact

Heeft u vragen over de pensioenregeling van uw medewerkers, neem dan contact met ons op.

Contact

Het laatste nieuws

Dekkingsgraad juni 133,2%

Financieel dinsdag 14 juli 2026

PNO Media had eind juni een actuele dekkingsgraad van 133,2% en een beleidsdekkingsgraad van 128,1%.

Bekijk bericht

Wat kost uw pensioen en wat levert het u op?

Actueel donderdag 2 juli 2026

Elke maand leggen u en uw werkgever premie in voor uw pensioen. Wij beleggen deze

Bekijk bericht

‘Wat betekent eerder stoppen met werken voor de hoogte van mijn pensioen?’

Actueel donderdag 25 juni 2026

Rob Michies (64) werkt als accountmanager verhuur bij Production People. Hij vormt de schakel tussen

Bekijk bericht

PNO Media wint Zilveren Pensioen Pro Award 2026

Actueel woensdag 24 juni 2026

PNO Media heeft de Zilveren Pensioen Pro Award 2026 gewonnen in de categorie pensioenfondsen met

Bekijk bericht