Bel ons op: 035 702 34 56

Netto Pensioenregeling

Let op: PNO Netto Pensioenregeling wordt niet meer gefaciliteerd

Vanaf 2026 biedt PNO Media - in aanloop naar het nieuwe pensioenstelsel - de PNO Netto Pensioenregeling NIET meer aan. Werkgevers en werknemers kunnen dus niet meer besluiten er gebruik van te maken. Alle werkgevers die de PNO Netto Pensioenregeling aanboden aan hun medewerkers zijn hier tijdig over geïnformeerd. Alle deelnemers die deze regeling hadden bij PNO Media zijn eveneens tijdig geïnformeerd over het stopzetten van deze regeling. 

In de downloads onderaan deze pagina (onder 'Bestanden') vindt u een FAQ met de veelgestelde vragen hierover.

Wat was de PNO Netto Pensioenregeling?

De PNO Netto Pensioenregeling was een vrijwiliige pensioenregeling voor werknemers met een (voltijd) jaarsalaris boven € 137.800, bedoeld om extra partner- en wezenpensioen te verzekeren en een pensioenkapitaal op te bouwen voor extra ouderdomspensioen. De werknemer kon zelf kiezen om hier gebruik van te maken. Wilt u nog teruglezen wat deze regeling inhield, bijvoorbeeld om deze te vergelijken met uw nieuwe netto pensioenregeling elders? In de downloads onderaan deze pagina (onder 'Bestanden) kunt u nog wel de (oude) brochure van de PNO Netto Pensioenregeling vinden. 

Overzicht pensioenregelingen

Wilt u weten welke pensioenregelingen wij nog wel aanbieden? Lees meer over ons uitgebreide en complete aanbod pensioenregelingen

Brochure

Wilt u meer lezen over onze voormalige PNO Netto Pensioenregeling, download dan onze brochure.
Let op: dit is een oude brochure. Wij faciliteren deze regeling niet meer. 

Brochure PNO Netto Pensioenregeling

Contact

Heeft u vragen over de pensioenregeling van uw medewerkers, neem dan contact met ons op.

Contact

Het laatste nieuws

Hoe gaan wij met klachten om?

Actueel dinsdag 7 april 2026

Bij PNO Media luisteren we écht naar onze deelnemers. Persoonlijk contact met onze aangesloten werkgevers en hun werknemers vinden we

Bekijk bericht

‘Tot de overstap hebben we extra bescherming ingebouwd’

Actueel donderdag 2 april 2026

Erik Hulshof houdt zich als uitvoerend bestuurder van PNO Media dagelijks bezig met één doel:

Bekijk bericht

Het partnerpensioen verandert door de nieuwe regels

Actueel woensdag 1 april 2026

Het partnerpensioen is het inkomen voor uw partner als u overlijdt. Op 1 januari 2027

Bekijk bericht

Dekkingsgraad februari 128,8

Actueel Financieel vrijdag 13 maart 2026

PNO Media had eind februari een actuele dekkingsgraad van 128,8% en een beleidsdekkingsgraad van 124,5%.

Bekijk bericht