Bel ons op: 035 702 34 56

Hoe hebben wij u geholpen?

Bedankt dat u enkele vragen wilt beantwoorden over hoe wij uw vraag, verzoek of klacht hebben afgehandeld. Uw feedback is belangrijk voor ons omdat wij daarmee onze dienstverlening kunnen verbeteren.

Hieronder kunt u met een cijfer tussen 1 en 10 aangeven hoe tevreden u bent.

10 = zeer mee eens
1    = totaal niet niet mee eens

Wij zijn er voor u

We nemen uw feedback serieus. We waarderen het dan ook dat u uw ervaring met ons deelt. Want dat geeft ons de kans om onze service te verbeteren. Op onze website vindt u de verbeteringen die zijn doorgevoerd na opmerkingen van onze klanten. Heeft u vragen over uw pensioen? Neem dan contact met ons op. Wilt u een wijziging doorgeven? Dat kan het gemakkelijkst via MijnPNO.

MijnPNO

Het laatste nieuws

Zo draagt uw pensioen bij aan minder voedselverspilling

Actueel vrijdag 28 augustus 2026

Voedsel dat wordt weggegooid, heeft vaak al een lange weg afgelegd. Het is geteeld, verwerkt, vervoerd en gekoeld. Dat kost

Bekijk bericht

Het partnerpensioen nu en onder de nieuwe regels

Actueel dinsdag 18 augustus 2026

Samenwonen, trouwen of een geregistreerd partnerschap aangaan heeft niet alleen gevolgen voor uw privéleven, maar

Bekijk bericht

Dekkingsgraad juli 135,5%

Actueel Financieel maandag 17 augustus 2026

PNO Media had eind juli een actuele dekkingsgraad van 135,5% en een beleidsdekkingsgraad van 129,1%.

Bekijk bericht

Wanneer hoor ik hoeveel pensioen ik krijg?

Actueel dinsdag 11 augustus 2026

PNO Media streeft ernaar om per 1 januari 2027 op te stappen naar de nieuwe

Bekijk bericht