Bel ons op: 035 702 34 56

Over ons

Pensioenfonds PNO Media is opgericht op 5 augustus 1947. Het fonds werd oorspronkelijk opgericht om het pensioen te regelen voor medewerkers van de Nederlandse radio-omroep. Inmiddels is PNO Media niet alleen het pensioenfonds voor de creatieve en digitale sector, maar onder meer ook voor sector Kartonnage en Flexibele verpakkingen bedrijf. Bij ons zorgen werknemers en werkgevers samen voor een goed pensioen. Nu en onder de nieuwe regels voor pensioen.

Bekijk de video: thuis in de creatieve en digitale sector

Dit is wat we doen

Een goed inkomen na pensioneren staat voorop. Maar onze pensioenregelingen zorgen ook voor een inkomen bij arbeidsongeschiktheid of na overlijden. De pensioenpremies beleggen we verantwoord. Dat levert niet alleen meer op, maar zorgt ook voor een betere wereld.

Waarom is pensioen zo belangrijk?

Uitvoerend bestuurder bij pensioenfonds PNO Media, Erik Hulshof, vertelt in deze 'BM Talk' alles wat u wilt en moet weten over pensioen, het nieuwe pensioenstelsel en maatschappelijk verantwoord beleggen. Bovendien legt hij uit waarom het voor een werkgever zo belangrijk is om een goede pensioenregeling af te sluiten voor medewerkers.  

Het laatste nieuws

Verandering vraagt om aandacht én samenwerking

Actueel Werkgever maandag 29 juni 2026

André Snellen (59) is voorzitter van het fondsbestuur van PNO Media. Daarnaast is hij directeur van Pensioenfonds Haskoning. André woont

Bekijk bericht

PNO Media wint Zilveren Pensioen Pro Award 2026

Actueel woensdag 24 juni 2026

PNO Media heeft de Zilveren Pensioen Pro Award 2026 gewonnen in de categorie pensioenfondsen met

Bekijk bericht

Yvonne den Bakker nieuwe voorzitter uitvoerend bestuur

Actueel dinsdag 16 juni 2026

Per 1 juli verwelkomt PNO Media Yvonne den Bakker als nieuwe voorzitter van het uitvoerend

Bekijk bericht

Wat vindt u van PNO Media?

Actueel Opinie vrijdag 12 juni 2026

We willen graag weten wat u van onze service en communicatie vindt. Zodat we weten

Bekijk bericht